Drukarnia Łódź

Drukarnia Łódź

Strona firmowa inexdruk.pl proponuje usługi drukarskie oraz rozwiązania poligraficzne.

Klienci mogą liczyć na wachlarz usług realizowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa chcące pracować z przedsiębiorstwem o ustabilizowanej pozycji, ceniącej wartości i również będącej świadomą wysokim wymaganiom jakie rynek stawia, powinny postawić na inexdruk.pl

Co więcej podmiot posiada własne studio projektowe i również DTP/CTP, co zadowoli klientów, mogących powierzyć realizację całych projektów jednemu zakładowi. Nieustanne rozwijanie kompetencji idzie w parze z pracą na zaawansowanym, sprawdzonym sprzęcie. Zaplecze składa się z innowacyjnych maszyn, spełniających normę ISO 9001: 2015- 10 dla usług poligraficznych, a także UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Pośród usług znajdują się ulotki medyczne – ich druk, projektowanie, a także uszlachetnianie, mające na celu nadanie dodatkowych cech. Warto zaznajomić się z pełną ofertą w biurze obsługi klienta dostępnym przez kontakt telefoniczny i również przez e-mail.

Druk opakowań to kolejna usługa dostępna także w połączeniu z tłoczeniem znaków Braille’a na nich, bądź też z usługami wielopunktowej sklejarki będącej w stanie, przeprowadzić produkcję wymyślnych kartonów różnej wielkości.

Doświadczenie zdobywane od 1993 roku, pozwoliło firmie na zdobycie dużego uznania oraz kompetencji przekładających się na jakość usług na następne lata. Inexdruk prowadzi aktywność obejmującą współprace lecz również z klientami rodzimymi, lecz także z zagranicznymi.

Po więcej informacji oraz niezbędne dane kontaktowe wejdź na inexdruk.pl


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 30.01.2022 18:49:34)

Podlinkuj wpis: