HomeSport i turystyka od czarneorlySporty letnie od czarneorly › Renowacja kortów tenisowych

Renowacja kortów tenisowych

Renowacja kortów tenisowych

Uwielbiamy sport. I skutkiem tego specjalizujemy się w budowie i renowacji obiektów sportowych. A świadomość, że efekt naszej pracy przełoży się w przyszłości na bezpieczeństwo wielu osób motywuje, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Nasza oferta to z jednej strony kompleksowa budowa boisk, a z drugiej renowacja i modernizacja już istniejących. Bez względu jednak na to, przed jakim wyzwaniem stajemy, zawsze tworzymy przestrzeń, która perfekcyjnie wpisuje się w wymagania naszych kontrahentów. Innowacyjny park maszynowy, którym dysonujemy oraz nasze bogate doświadczanie, pozwalają nam sprawnie przeprowadzić każdą pracę. A oprócz tego to z najwyższą precyzją.
W naszej ofercie znaleźć można cztery rodzaje nawierzchni, począwszy od mączki ceglanej, poprzez trawy, a na nawierzchni poliuretanowej skończywszy. Każda z nich pochodzi jedynie od renomowanych producentów.
A to wszystko po to, tak aby w przyszłości wspierać zawodników w ich dążeniach do sportowych celów. A jeżeli chodzi o renowację i modernizację, w ramach tych usług oferujemy jak też wyrównywanie podłoża, a także wymianę nawierzchni.

Boiska do gry w piłkę, bieżnie, a także korty tenisowe – to właśnie w nich się specjalizujemy. Tworząc je od podstaw precyzyjnie wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów. A później uwzględniamy je na etapie projektowania. Chcemy mieć pewność, że zanim zaczniemy realizować nasz projekt, będzie wersją najlepszą z możliwych.
Z myślą o tych, którzy lubią ćwiczyć, konkurować, pokonywać własne słabości, działamy na polskim rynku od 1996 roku. To my tworzymy przestrzeń, w której mogą się codziennie rozwijać.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 19.02.2023 02:27:03)

Podlinkuj wpis: