HomeSport i turystyka od czarneorlySporty letnie od czarneorly › Spływy kajakowe Zwierzyniec

Spływy kajakowe Zwierzyniec

Spływy kajakowe Zwierzyniec

Co niemiara osób lubi aktywnie spędzać swój czas na wakacjach. Planując taki urlop zapewne wskazane jest jest wybrać się na kajaki, jak te organizowane przez przedsiębiorstwo Marco-Canoe.

Firma Marco-Canoe ma swoją siedzibę w Zwierzyńcu, czyli w samym centrum Roztocza. Jest to unikatowy region Polski, w którym nie brakuje opcji dla osób, które interesuje aktywny wypoczynek. Spływy kajakowe organizowane przez Marco-Canoe odbywają się na pobliskich rzekach, takich jak Wieprz oraz Tanew.
W zależności od oczekiwań klientów, do wyboru są spływy parogodzinne, spływy trwające ok jednego dnia, i również dłuższe wyprawy na kilka dni. Ceny za każdy spływ są do przejrzenia na stronie internetowej firmy. Aczkolwiek porównując je do propozycji podobnych firm bardzo szybko można się przekonać, że wybierając usługi Marco-Canoe można dużo zaoszczędzić na swoich wakacjach, a równolegle wspaniale je przeżyć.

Jako że turystyka kajakowa wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu, firma Marco-Canoe od początku działała również jako wypożyczalnia kajaków, kamizelek, wioseł, i również innych dodatków niezbędnych do tego, aby swobodnie cieszyć się każdym spływem. Ceny za wypożyczenie potrzebnych rzeczy są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie. Może je również negocjować jeżeli spływy organizowane są dla większych grup.

Wszystkie spływy kajakowe są prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają one głęboką wiedzę odnośnie do terenów rzeki Wieprz oraz Tanew, za sprawą czego są świetnymi przewodnikami dla wszystkich klientów. Sprawia to, że wakacje spędzone na spływach oferowanych przez firmę Marco-Canoe zapewne będą należały do niezapomnianych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 16.08.2022 18:36:39)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 28.06.2016 02:20:02)

Podlinkuj wpis: