HomeProdukcja przemysłowa od czarneorly › Wyważanie wirników

Wyważanie wirników

Wyważanie wirników

Historia naszej firmy rozpoczyna się wraz z zakończeniem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na krajowym rynku funkcjonujemy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie a oprócz tego pasja a także chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że współcześnie jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak a także zmiennego. Pośród nich wyszukać mogą Państwo silniki znajdujące zastosowanie w różnych maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćtakże modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, jak również z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie wyszukać można także silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego a oprócz tego prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa zainteresuje, możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty to gwarancja długiej a także niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje kombinacja wiedzy naszej kadry z doskonałej jakościtworzywam, które przetwarzamy we własnym, dostosowanym parku maszynowym. Za sprawą tego z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – skutecznie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, niezawodność a także standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie także pośród odbiorców zagranicznych. Bo chociaż pracujemy pośród maszyn, najważniejsi dla nas są ludzie. I dlatego też zawsze służymy naszym wsparciem a także profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 47 (ostatnio: 13.09.2022 08:21:26)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 19.05.2016 11:52:46)

Podlinkuj wpis: