HomeFirmy wg branż od czarneorly › Zmywacz do etykiet

Zmywacz do etykiet

Zmywacz do etykiet

ABS-JET to założona w 2001 roku profesjonalna, małopolska spółka mająca własny sklep internetowy. Oferuje szczególnie drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Prócz tego, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, a także para się dostawą różnego rodzaju wysokiej jakości kompatybilnych i również oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Do tego również: części zamiennych i akcesoriów Wśród nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet i również systemy wizyjne. Przybory mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i również na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest również autoryzowanym i również wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac i Saturn. To nie wszystko. Nadto jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma on bardzo delikatny wonność pomarańczy i również służy naturalnie do dokładnego usuwania klejów na skwar, co więcej do zmywania wałków etykieciarek i smarów czy smoły. W propozycji sklepu każdy klient znajdzie do tej pory niezwyczajnie wysokiej jakości najrozmaitsze

środki czystości i kosmetyki marek Stoko Skin Care i Americol BV,

Trzeba wspomnieć, że od 2011 roku przedsiębiorstwo wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. I bez ustanku udoskonala własne towary. Tak aby zakupić wiadomy produkt, np. drukarki przemysłowe, dosyć tego się zalogować, na w następnej kolejności przejść poszczególne kroki. Odbywa się to w zgrzebny sposób. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta i również nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można także na niej dotrzeć na bardzo ciekawe promocje. Acz w razie jakichkolwiek pytań, można wpisać czy też zadzwonić.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 31.08.2022 14:01:13)

Podlinkuj wpis: