Amate

Amate to fachowy hurtownik oferujący jak też utensylia budowlane, okucia budowlane, przybory elektryczne i również artykuły metalowe najlepszej jakości. Wsród asortymentu znajdują się towary od sprawdzonych dostawców charakteryzujące się wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Zatrudniamy fachowców, którzy chętnie doradzą oraz wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z propozycją.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na stronie gdzie znajdziecie Państwo artykuły metalowe w rozległym asortymencie. W naszej stałej ofercie posiadamy: okucia, zamki, kłódki, zawiasy, zasuwy, produkt z działu technik łączenia, nakrętki, podkładki, nity, kotwy, kołki, liny, łańcuchy, materiały ścierne, tarcze, krążki, płótna ścierne, utensylia i kolejka różnych produktów takich jak elektrody, kratki wentylacyjne, rękawice, opaski, obejmy, akcesoria spawalnicze. Współpracujemy z sprawdzonymi dostawcami i to pozwala nam oferować produkty wysokiej klasy. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są uważnie wyselekcjonowane, przez co jesteśmy s tanie zadowolić nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Chociaż nasza siedziba mięści się w Stargardzie, to produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Elastycznie dostosowujemy się go wymagań naszych Klientów.
Zapraszamy do założenia konta na naszej stronie i zapoznania się z naszą całą propozycją. W razie potrzeby możecie zawsze polegać pomoc naszego personelu. Po zamówienia namawiamy do naszego sklepu AMATE Generała Józefa Bema 5, 73-100 Stargard w godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 i w soboty od 9 do 13.