HomeFirmy wg branż od czarneorlyUsługi od czarneorly › Badania magnetyczno-proszkowe

Badania magnetyczno-proszkowe

Różnego typu konstrukcje stalowe muszą przechodzić przez rutynowe badania które zapewniają informację na temat ich kondycji. Same badania jednak nie mogą zbytnio ingerować w stabilność struktury, z tej przyczyny nazywane są badaniami nieniszczącymi. Prawdziwym liderem pośród tych badań na rynku polskim jest przedsiębiorstwo Koli. Przedsiębiorstwo Koli działa już od 1991 roku, stąd jest firmą o długiej historii. W swojej propozycji ma w szczególności badania ultradźwiękowe, które są najlepszymi z badań nieniszczących jakie może przeprowadzić na konstrukcjach stalowych.
Jakkolwiek na potrzeby bardziej wymagających klientów, przedsiębiorstwo Koli zawsze jest gotowa wykonać znacznie szerszy pakiet badań, które badają konstrukcje przemysłowe w jeszcze dokładniejszy sposób. Prócz wykonywania samych badań, Koli specjalizuje się także w sprzedaży sprzętu przeznaczonego do wykonywania takich kontroli. Są to w szczególności defektoskopy magnetyczne, oznacza to urządzenia, które zapewne nie należą do powszechnie dostępnych jeżeli chodzi o rynek polski.
Koli sprowadza cały sprzęt tego typu od uznanych producentów, którzy zapewniają wysoką jakość oraz precyzję. Dlatego można im ufać.
W działalności przedsiębiorstwa Koli fundamentem jest to, aby zapewnić że nabywca zawsze dostaje to czego pragnie. Z tej racji każde zlecenie jest punktualnie realizowane przez doświadczonych pracowników. Opłaty za przeprowadzone badania są na przystępnym poziomie, dzięki czemu każdy może zamówić usługi Koli. Przybory tam otwarty także został rozsądnie wyceniony. Wszystko to pokazuje, że gdy chodzi o badania ultradźwiękowe oraz tym podobne, Koli jest prawdziwym liderem.