HomeZdrowie i uroda od czarneorlyUroda od czarneorly › Kolczyki ze stali chirurgicznej dla dzieci

Kolczyki ze stali chirurgicznej dla dzieci

Firma Studex już od 40 lat proponuje swoim klientom bezpieczne a oprócz tego nieuczulające kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej. Są to głównie sterylne artykuły, które są jak najbezpieczniejsze w trakcie użytkowania, komfortowe, a zarazem wyglądają niezwyczajnie modnie.

Produkty oferowane przez Studex skierowane są lecz i dla dorosłych – to także bezpieczne kolczyki dla dzieci. To przed momentem najmłodsi są w największym stopniu podatni na alergie, wskutek tego w trakcie przekłuwania przykładowo uszu powinno się wybrać biżuterię, która będzie sterylna a także bezpieczna. Kolczyki te są także niezastąpione w trakcie bezbolesnego przekłucia (metoda ta także została opracowana przez markę Studex). Bezbolesne przekłuwanie uszu jest niezwyczajnie praktyczne, kiedy chodzi o dzieci – to rzeczywiście chwila a oprócz tego po krzyku! Kolczyki tej firmy jak najbardziej nadają się do noszenia zaraz po zabiegu, oraz wyglądają niezwyczajnie efektownie po zagojeniu rany.

Dlaczego należałoby postawić na kolczyki od przedsiębiorstwa Studex? Gdyż biżuteria tej marki spełnia wszelkie, wręcz w największym stopniu rygorystyczne, normy. Firma dba toteż o jakość wykonania, żeby kolczyki były bezpieczne a także estetycznie wykonane. Reputacja daje gwarancję higieny a także sterylności produktu – wszystko jest bezpiecznie zapakowane a oprócz tego masz pewność, że nikt wcześniej nie miał przed Tobą dostępu do biżuterii. Wobec tego przed momentem kolczyki te mogą stosować lecz i dorośli, lecz też dzieci. Delikatna skóra ich uszu będzie w stanie szybko się wygoić (jak najbardziej o ile zostaną zachowane zasady higieny świeżego przekłucia). Pożądane byłoby w takim razie zapoznać się dokładniej z propozycją firmy Studex.