HomeZdrowie i uroda od czarneorly › Kurs masażu Kielce

Kurs masażu Kielce

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, gdzie możecie zdobyć nowe umiejętności. To jeszcze placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem ekspertów możecie pogłębić do tej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do tego, aby poznać całkowitą ofertę edukacyjną, jaką kierujemy dosłownie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia oraz warsztaty z zakresu różnorodnych form masażu. Weźcie także udział w szkoleniach kosmetycznych, które jeszcze odkryjecie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, iżby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. Dzięki temu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić swoim kursantom.
W ofercie Bio-Mas mieści się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i jeszcze wiele innych. Namawiamy do wzięcia udziału w spotkaniach.