HomeDom od czarneorlyWnętrze od czarneorly › Lacobel Poznań

Lacobel Poznań

Zwono to firma, która już od 25 lat zajmuje się szkłem lakierowanym, hartowanym, bezpiecznym a oprócz tego oferuje solidne lustra – gotowe czy też na zamówienie. Na stronie Zwono.com.pl każdy klient znajdzie również kabiny prysznicowe, balustrady, blaty a oprócz tego fasady szklane, ścianki działowe oraz drzwi przesuwne.

W dodatku, nie brakuje również szkła z grafiką, zabudowy kuchennej, owszem akwariów. ZWoNo świadczy do tego najróżniejsze usługi związane jak też z wierceniem otworów a oprócz tego wykonuje praktyczne szkło w kilku wersjach – od standardowej float, po typ bezpieczny z naklejoną od strony wewnętrznej folią. Lustra w propozycji firmy są podświetlane, wytrzymałe, wytwarzane z wysokiej jakości materiałów. Możliwa jest usługa ich pomiaru, a później już po zamówieniu, montażu w mieszkaniu klienta. Nowością jest tutaj np. lustro wytwarzane z szkła OPTIWHITE, dające niesamowity estetyczny.

O ile chodzi o szkło hartowane, to z niego tworzone są najróżniejsze kabiny natryskowe oraz wszelkiego rodzaju balustrady. Dlatego cechują się one niezwykłym eleganckim oraz atrakcyjnym dla oka wyglądem. Wszystkie okucia są profilami, zawiasami a oprócz tego systemami wysokiej jakości od bardzo znanych, wiodących na rynku wytwórców. Dzięki temu dosłownie po długiej eksploatacji zachowają swoją maksymalną ergonomiczność.

Firma ZWoNo działa na obszarze sporego powiatu poznańskiego, chociażby w takich miejscowościach jak: Poznań, Luboń, Komorniki, Dopiewo, Dąbrowa, Daszewice, Czapury

Dachowa, Złotniki czy Śrem. żeby skorzystać z jego oferty, mieszkający w wymienionych miasteczkach klienci, muszą wypełnić blankiet kontaktowy na stronie: Zwono.com.pl. Wcześniej mogą poznać gotowe realizacje