Mapy geodezyjne

Proponujemy Państwu najlepsze usługi geodezyjne, przede wszystkim mapy geodezyjne na rynku. Prace przez nas realizowane związane są geodezją, a szczególnie pomiarami geodezyjnymi. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również przedsiębiorców i również instytucji. Nasza firma ma ponad 20-letnią tradycję, co sprawia, że zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza działalność opiera się m.in. na pomiarach do celów projektowych, wytyczenia i również inwentaryzacji powykonawczej obiektów naziemnych, nadziemnych a oprócz tego urządzeń infrastruktury technicznej, oraz przygotowywaniem materiałów do celów prawnych. Na dodatek, paramy się również podziałami i również rozgraniczeniami nieruchomości i również wytyczaniem budowli.

Jedną z głównych prac realizowanych przez naszą firmę jest przygotowywanie map geodezyjnych dla celów projektowych, sytuacyjno – wysokościowych, do celów prawnych a oprócz tego gospodarcze. Przy tworzeniu map zwracamy uwagę na każdy najmniejszy detal, wobec czego opracowywane przez nas mapy cechują się niezwykłą starannością i również dokładnością. Do zakresu naszej działalności powinno się również niemało innych zadań z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii i również teledetekcji.

Podstawą naszej firmy jest zadowolenie klienta, tym samym prace nasze wykonywane są z zachowaniem terminowości i również należytej staranności. Fachowość to dla nas zarys, wobec czego w toku wykonywanych prac zwracamy uwagę na każdy niuans i również wskazówki klienta. Cechuje nas wyobraźnia przestrzenna, a nasi kontrahenci przeważnie do nas wracają.

Na dodatek, cechą charakterystyczną naszego przedsiębiorstwa jest konkurencyjność cen, co sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm geodezyjnych na rynku.