Mieszkania Reda

Mieszkasz w Gdyni, Warszawie, Redzie albo w Grudziądzu? A może chcesz przeprowadzić się do któregoś z tamtych miast bądź w jego okolice? Jeśli tak – ta oferta jest dla Ciebie!

Andrzejczyk Nieruchomości to firma, która trudni się fachowym doradztwem oraz pomoże przy wybraniu najlepszej nieruchomości dostosowanej do Twoich wymagań! Planujesz zakup mieszkania? A może chcesz je najać komuś bo przeprowadzasz się gdzieś indziej?
Pomożemy także oraz Tobie! Proponujemy także kompleksowe oraz szczególnie fachowe doradztwo w zakresie uzyskania dofinansowania na wszelkiego rodzaju inwestycje mieszkaniowe.

Sporządzamy także na zarządzenie specjalne analizy rynku nieruchomości dopasowane do wymagań naszych klientów. Prócz tego w naszej ofercie znajdziecie usługi związane z obsługą rynku nieruchomości bądź ich wyceną.

Prócz tego przygotowujemy projekty mieszkań Trójmieście oraz jego okolicach, zapewniając przy tym pełne wsparcie od stworzenia samej koncepcji, aż po konsulting w wykończeniu. Jesteśmy także firmą trudniącą się wykończeniem mieszkań pod klucz – w Waszym imieniu zakupimy materiały wykończeniowe i również zajmiemy się realizacją inwestycji mieszkaniowej na wszystkich jej etapach. Dzięki nam nie wypada tracić czasu na tworzenie koncepcji oraz mozolne szukanie materiałów w sklepach budowlanych.

W naszej ofercie znajdziecie także piękne działki pod Wasze upragnione domy, lokale handlowe dostosowane do Waszych preferencji czy pojemne magazyny pomagające w rozwoju firmy. Namawiamy miło do kontaktu oraz współpracy. Posiadamy niemało nieruchomości które czekają na objawienie!