Naprawa kabli

El-Tech to fachowa spółka, która od 2006 roku, wykonuje prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie proponuje, są całkowicie kompleksowe. Dotyczą szczególnie montażu instalacji elektrycznych. Ale również zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, naprawa kabli, pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN oraz próby napięciowe SN.

Wykwalifikowana kadra pracowników bez najmniejszego problemu montuje dosłownie te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych jak również różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli również nie sprawia kłopotu. Jeżeli chodzi o same pomiary, to są one świadczone zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Ażeby uzgodnić odpowiednie zasady partnerstwa czy współpracy, powinno się skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Multum czynności pomiarowych a także w tym samym czasie konserwacyjnych, jakimi zajmują się specjaliści z EL-Tech, zapewnia w rzeczy samej prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli także jest tutaj bardzo ważna, a w szczególności tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy nieraz dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji oraz wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki niezwykle innowacyjnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. dokonywane z użyciem bardzo szerokiej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego również do poprawnej eksploatacji tych bardzo ważnych urządzeń elektroenergetycznych.