HomeFirmy wg branż od czarneorlyTransport od czarneorly › Przewozy do Szwajcarii

Przewozy do Szwajcarii

Twdlog oferuje transport do Szwajcarii.

Transport do Szwajcarii może być pojęciem szeroko rozumianym taką właśnie działalnością – wszechstronną, zajmuję się TWD Logistic Sp. J., spedycja, logistyka a także ogólnie rozumiany transport to zakres, w jakim przedsiębiorstwo się wyspecjalizowała.

Transport odbywa się, dzięki flocie samochodowej o różnych możliwościach od 24 cbm do 120 cbm a także ładowności do 24 ton.

Wszechstronność świadczonych usług, obejmuje również pomoc w przeprowadzaniu odpraw celnych artykułów na terenie całej Szwajcarii. Firma prowadzi bowiem współpracę z licznymi agencjami celnymi na terenie Szwajcarii.

Inne dostępne kierunki jazdy to a w szczególności Europa Środkowa a także Południowa- Niemcy, Austria, Węgry, Włochy, i również Słowenia czy Chorwacja.

Propozycja jest rozszerzona o monitoring przewożonego towaru, w celu dbałość o bezpieczeństwo powierzonych dóbr oraz wierny połączenie z kierowcą. Każdy stadium przewozu jest tym samym na bieżąco sprawdzany.

Przy tym TWD jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem, świadomy zmienności na drogach a także autostradach oraz wynikającej z tego faktu odpowiedzialności gwarantuje OC Generalne Przewoźnika.

Wejdź na stronę twdlog.pl aby wyszukać dane kontaktowe niezbędne do wysłania wiadomości e-mail lub kontakt telefoniczny lub fax.

Międzynarodowy charakter firmy podkreśla również fakt dostępności strony w języku angielskim oraz niemieckim.

Wskazane jest postawić na firmę, z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijającą się, będąca świadomą nowych wyzwań, jakie świat logistyki a także transportu przez cały czas stawia.

Zapoznaj się ze szczegółową propozycją a także cennikiem.