HomeProdukcja przemysłowa od czarneorly › Rozłącznik rin

Rozłącznik rin

Przedsiebiorstwo TOMELPOL to doświadczona spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep internetowy stycznik.eu, gdzie trudni się sprzedażą wysyłkowa wielu towarów na terenie całego kraju. Są to różnego typu aparaty i urządzenia. Wybór jest niezwykle duży. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje także termików. A oprócz tego oczywiście można zakupić również zwalniak eb (czy innego typu) bądź włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep umożliwia łatwy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do 20 dni. Przy tym wprowadza ciekawe promocje. Asortyment, który oferuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy niewiele mówią, ale doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod i również tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Natomiast styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są równie do przekaźnika elektromagnetycznego odnośnie do budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

O ile chodzi o wspomniany zwalniak eb, to znaczy on w przeciwnym razie nazywany luzownikiem i również ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią przemocą. Wykorzystywane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych i w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Przeciwnie zaś włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć i również przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego i stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne nawigacja. Wyłącznik apu może znajdować się podniebny, izolacyjny lub mieć konstrukcję otwartą. A oprócz tego jest wyposażony w napęd ręczny i elektromangesowy.