HomeFirmy wg branż od czarneorlyNieruchomości od czarneorly › Sale szkoleniowe Łódź

Sale szkoleniowe Łódź

Będąc inwestorem w branży w wielu przypadkach potrzebne są lokale na najem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak również od sektora, w jakim firma prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się ważna do realizacji danego projektu.

Lokale na dzierżawę są dostępne praktycznie wszędzie, niemniej powodzenie niejednej działalności niejednokrotnie związane jest z jej korzystną lub niekorzystną lokalizacją. Szukając nieruchomości w Łodzi wskazane jest zwrócić uwagę na SSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to powierzchnia prawie 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie a także wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa doskonała lokalizacja, ale również specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, i również współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi a także uczelniami wyższymi.

Dlaczego wskazane jest wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Na pewno ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje przeszło milion osób, dodatkowo dzięki dużej ilości szkół wyższych o wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia dużo tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Na domiar tego w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością a oprócz tego zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi wskazane jest obejrzeć temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zapraszamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.