Szczęki kruszące

Spółka Legmod z siedzibą w Legnicy to wykwalifikowany dystrybutor, który proponuje wysokiej jakości produkty. Wykwalifikowani fachowcy projektują tam zamienne i eksploatacyjne elementy do maszyn stosowanych w przemyśle kruszyw.
Dokładniej oferta obejmuje części do kruszarek szczękowych, teraz: szczęki kruszące, kliny i śruby montażowe, płyty policzkowe i rozporowe i również tzw. gniazda płyt rozporowych. Poza tym dostarcza również części do maszyn rozdrabniających stożkowych (m.in.: tuleje łożyska górnego wału, tuleje osłonowe wału, mimośrody stalowe, koła zębate, pierścienie przeciwpyłowe). Wchodząc na stronę legmod.pl, można też wyszukać przeróżne elementy zamiennie do podajników rusztowych i przesiewaczy, płuczek mieczowych i również odlewów z żeliwa i staliwa.
Pasują one nie tylko do popularnych rodzajów maszyn, lecz również do tych nietypowych, jednostkowych urządzeń. W firmie zespołów modelowych według indywidualnych uzgodnień, i również wszelkie doradztwo techniczne obejmujące zakres technologii odlewniczych. Kontakt z firmą jest łatwy i szybki. Ażeby dać do zrobienia kwestia dotyczące danej oferty, należy wypełnić odpowiedni formularz.
Bez ustanku podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, z tej przyczyny na bieżąco staramy się drążyć naszą propozycję sprzedażową o nowe produkty. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem.

Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i postawienie na sprzęt najlepszej klasy.