HomeBiznes i ekonomia od czarneorlyBiznes od czarneorly › Taśma poliestrowa wg

Taśma poliestrowa wg

Nasza firma powstała z myślą o tych wszystkich osobach, które każdego dnia odpowiedzialne są za zabezpieczanie ładunków. To właśnie dla nich stworzyliśmy propozycję złożoną jedynie z najwyższej jakości materiałów zabezpieczających, tj. folie i taśmy.
Wiedząc, jak istotna w technice zabezpieczania jest najlepsza klasa materiałów pakujących, na co dzień współpracujemy z wiodącymi ich producentami. To od nich pochodzi nasza taśma stalowa, oraz folia stretch. Poza tym sami też specjalizujemy się w produkcji taśm poliestrowych rodzaju WG i kompozytowych rodzaju CS. A dzięki temu, że dbamy o ich niezwykłą wytrzymałość i wytrzymałość, z powodzeniem znajdują one wdrożenie w wielu sektorach produkcji.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam osiągnąć własne standardy obsługi klientów. I również to dzięki nim współpraca z nami to lecz również gwarancja sprawnej realizacji każdego zamówienia, lecz też profesjonalnego doradztwa. Do każdego zamówienia podchodzi w sposób subiektywny. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, zawsze staramy się wspomagać ich naszą wiedzą w kwestii wyboru artykułów.
Poza taśmami i foliami, w naszej propozycji znaleźć można również najlepszej klasy narzędzia, w tym odwijacze do taśm i urządzenia do ich spinania. To, co je cechuje, to niezwykła stabilność, nawet na przestrzeni długotrwałego użytkowania. A ponieważ są to urządzenia o różnych wymiarach i parametrach, każdy znajdzie model nienagannie wpisujący się w jego potrzeby.
A tych, którzy chcieliby przekonać się, że nasze standardy to nie bajka, zapraszamy do zaznajomienia się z wszystkimi atestami i certyfikatami, które zawarliśmy na stronie .