HomeKultura i sztuka od czarneorlyFotografia od czarneorly › Wynajem studia fotograficznego

Wynajem studia fotograficznego

Doświadczona fotografia produktowa stoi za sukcesem wielu sklepów online i również restauracji, a przystępne zdjęcia przyciągają potencjalnych klientów. Nasze studio fotograficzne trudni się w fotografii, która gwarantuje udaną sprzedaż.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami fotografii, specjalizującymi się w fotografii produktowej i również kulinarnej. Wiemy jak dużą rolę w toku robienia zakupów odgrywają zdjęcia.

Klient robiący zakupy przez Internet podejmuje decyzję w oparciu wyglądu produktu na zdjęciu. Także przed wizytą w restauracji niemało osób zagląda przed wizytą na stronę internetową lokalu i również ogląda fotografie serwowanych dań.

Posiadamy studio wyposażone w lampy i również najlepszej klasy sprzęt fotograficzny. Przed wykonaniem sesji produkt jest przygotowywany, następnie prawidłowo ustawiony i również oświetlony. Wykonane zdjęcia zawsze poddajemy niezbędnej obróbce. Za sprawą tego produkt będzie wyglądał realistycznie, a zarazem atrakcyjnie.

W przypadku fotografii produktowej proponujemy dwa rodzaje zdjęć. Lubiany packshot to sam produkt ustawiony na białym tle. Stylizowana fotografia produktowa to kreatywne zdjęcia, na których produktowi towarzyszy ciekawe tło. Zawsze podkreślamy atuty fotografowanych obiektów. Dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć, nabywca jest w stanie zobaczyć każdy szczegół produktu a oprócz tego jego faktyczny kształt i również rozmiar. Specjalizujemy się także w fotografowaniu apetycznie wyglądających dań, które sprawią, że nabywca nabierze ochoty na posiłek i również ochoczo zarezerwuje stolik w restauracji.

Fotografowanie jedzenia czy artykułów wymaga odpowiedniego przygotowania i również używania dobrego sprzętu. Toteż pożądane byłoby nam powierzyć przeprowadzenie zdjęć. Nasze fotografie wzbudzają pożądanie, co bez wątpliwości przełoży się na większą sprzedaż.